Menu Główne
LogowanieOstatnio dodane

Popularne

Wycieczka na wieś

Gospodarstwo agroturystyczne w Gąsawie – miejsce, gdzie miło i ciekawie spędziliśmy majowy dzień.

Więcej…

 

Święconka w Przedszkolu

W Wielką Środę program dnia był inny niż zazwyczaj. Po obejrzeniu Misterium Wielkanocnego w wykonaniu naszych starszych koleżanek i kolegów z Przedszkola z grupy „Słoneczników” poszliśmy w poszukiwaniu „zajączka”. Bez problemu odnaleźliśmy nasze przystrojone świątecznie koszyczki wypełnione różnymi łakociami. Radość była wielka! Również posiłek był niecodzienny. Otoczyliśmy przybrany i zastawiony stół w naszej sali. Ksiądz Proboszcz z parafii Farnej poświęcił świąteczne potrawy i złożył nam ciepłe życzenia na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pana Jezusa. To była piękna uczta z naszymi wychowawcami, dzięki którym odczuliśmy przedsmak radosnego świętowania Wielkanocy!

ZDJĘCIA

Poprawiony (środa, 30 kwietnia 2014 18:02)

 

Wizyta w MOK

„Orzeł biały – godło Polski w rozwoju historycznym”. To temat wystawy Kazimierza Góreckiego, jaką oglądaliśmy w MOK-u 20 listopada br. Następnie mieliśmy zajęcia plastyczne – wyklejanie orła Przemysława II Wielkopolskiego z 1295 r.

ZDJĘCIA

 

Wizyta w Bibliotece Publicznej

Wizyta w Bibliotece Publicznej

 

W piekarni "Glanc"

Piekarnię „Glanc” w Witkowie będziemy pamiętać długo dzięki bardzo serdecznej gościnie w tym miejscu. Zapoznaliśmy się z rodzajami ziaren potrzebnych do wypieku chleba i słodkich przysmaków z mąki, widzieliśmy maszyny wspomagające pracę piekarzy, ogromne piece i nie tylko piece, ale również wałki, noże; wszystko takie znane, ale ich wielkość nas zaskakiwała.

Więcej…

 
Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
31 Października 2014
Bal Zielonych
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Antoni, Antonina,
August, Augusta, Godzimir, Godzisz,
Lucylla, Łukasz, Saturnin, Saturnina,
Urban, Wolfgang

Do końca roku zostało 62 dni.
Licznik odwiedzin
Dzisiaj0
W ostatnim tygodniu26
W ostatnim miesiącu213
Wszystkie6258