Menu Główne
LogowanieOstatnio dodane

Popularne

W piekarni "Glanc"

Piekarnię „Glanc” w Witkowie będziemy pamiętać długo dzięki bardzo serdecznej gościnie w tym miejscu. Zapoznaliśmy się z rodzajami ziaren potrzebnych do wypieku chleba i słodkich przysmaków z mąki, widzieliśmy maszyny wspomagające pracę piekarzy, ogromne piece i nie tylko piece, ale również wałki, noże; wszystko takie znane, ale ich wielkość nas zaskakiwała.

Więcej…

 

Gender

W związku ujawniającą się w mediach, publikacjach, placówkach oświatowych - w ostatnim czasie jeszcze intensywniej – rewolucją GENDER, zachęcamy Was Drodzy Rodzice do zapoznania się z podaną prezentacją i filmem na ten temat. Żyjemy w czasach, kiedy błędna ideologia próbuje odwrócić porządek stworzenia mężczyzny i kobiety, zaplanowany od początku przez Boga w Jego planie wiecznej miłości. Bądźmy czujni na ten „postęp” niszczący naturę człowieka i ingerujący w dzieło stworzenia.

 

Rebelya.TV: Gender Equality Paradox (polskie napisy)

 

 

Prezentacja o Gender w formacie PDF

Poprawiony (wtorek, 25 marca 2014 11:33)

 

Zajęcia otwarte

Zajęcia otwarte w przedszkolu.

 

Dzien kobiet w przedszkolu

7 marca dziewczynki miały w przedszkolu wiele miłych niespodzianek z okazji Dnia kobiet. Chłopcy wyśpiewali życzenia i wręczyli koleżankom prezenciki. Obdarowani jak i obdarowujący zasiedli do słodkiego poczęstunku, a następnie ruszyli do wspólnej zabawy przy muzyce.Takie imprezy to wielka radość dla wszystkich!

Zdjęcia TUTAJ

Poprawiony (środa, 12 marca 2014 18:23)

 

Zdrowe odżywianie.

     Stan naszego zdrowia uzależniony jest od stanu żywienia. Gdybyśmy zwrócili uwagę na to, co jemy, to w naszych warunkach, tych teraźniejszych, nawet najgorszych - i ekonomicznie, i psychicznie - moglibyśmy żyć 120 lat, bo takie są nasze uwarunkowania genetyczne. Przez miliony lat człowiek tak dobierał pożywienie, by było w nim wszystko, co jest potrzebne do wzrostu organizmu i jego odnawiania. Dobierać musimy w pożywieniu te składniki, z których sami jesteśmy zbudowani.

Poprawiony (środa, 12 marca 2014 18:15)

Więcej…

 
Kalendarz

Dzisiaj jest: Sobota
19 Kwietnia 2014
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Licznik odwiedzin
Dzisiaj0
W ostatnim tygodniu32
W ostatnim miesiącu148
Wszystkie4985