Menu Główne
LogowanieOstatnio dodane

Popularne

Wycieczka na wieś

Gospodarstwo agroturystyczne w Gąsawie – miejsce, gdzie miło i ciekawie spędziliśmy majowy dzień.

Więcej…

 

Święconka w Przedszkolu

W Wielką Środę program dnia był inny niż zazwyczaj. Po obejrzeniu Misterium Wielkanocnego w wykonaniu naszych starszych koleżanek i kolegów z Przedszkola z grupy „Słoneczników” poszliśmy w poszukiwaniu „zajączka”. Bez problemu odnaleźliśmy nasze przystrojone świątecznie koszyczki wypełnione różnymi łakociami. Radość była wielka! Również posiłek był niecodzienny. Otoczyliśmy przybrany i zastawiony stół w naszej sali. Ksiądz Proboszcz z parafii Farnej poświęcił świąteczne potrawy i złożył nam ciepłe życzenia na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pana Jezusa. To była piękna uczta z naszymi wychowawcami, dzięki którym odczuliśmy przedsmak radosnego świętowania Wielkanocy!

ZDJĘCIA

Poprawiony (środa, 30 kwietnia 2014 18:02)

 

Wizyta w MOK

„Orzeł biały – godło Polski w rozwoju historycznym”. To temat wystawy Kazimierza Góreckiego, jaką oglądaliśmy w MOK-u 20 listopada br. Następnie mieliśmy zajęcia plastyczne – wyklejanie orła Przemysława II Wielkopolskiego z 1295 r.

ZDJĘCIA

 

Wizyta w Bibliotece Publicznej

Wizyta w Bibliotece Publicznej

 

W piekarni "Glanc"

Piekarnię „Glanc” w Witkowie będziemy pamiętać długo dzięki bardzo serdecznej gościnie w tym miejscu. Zapoznaliśmy się z rodzajami ziaren potrzebnych do wypieku chleba i słodkich przysmaków z mąki, widzieliśmy maszyny wspomagające pracę piekarzy, ogromne piece i nie tylko piece, ale również wałki, noże; wszystko takie znane, ale ich wielkość nas zaskakiwała.

Więcej…

 
Kalendarz

Dzisiaj jest: Niedziela
1 Lutego 2015
Imieniny obchodzą
Brygida, Bryda, Dobrocha, Dobrochna,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Paweł,
Siemirad

Do końca roku zostało 334 dni.
Licznik odwiedzin
Dzisiaj0
W ostatnim tygodniu58
W ostatnim miesiącu0
Wszystkie6805